Jan Urbański       Pragnę tą drogą podziękować wszystkim osobom, które na mnie głosowały. Niestety nie udało mi się zdobyć wystarczająco dużego mandatu zaufania mieszkańców, który uprawniał by mnie do zasiadania w Radzie Miasta Konina, nie oznacza to jednak, że w życiu Konina zamierzam być bierny.


       Jednocześnie gratuluję wszystkim osobom, które uzyskały mandat radnego i to bez względu na to z jakiej opcji politycznej pochodzą. Działajcie wspólnie dla dobra Konina.  Samorząd lokalny to nie jest miejsce do toczenia wojenek politycznych pomiędzy partiami. W Koninie i regionie mamy innego przeciwnika. To szybko upływający czas i zbliżający się wielkimi krokami zmierzch branży paliwowo-energetycznej na bazie węgla brunatnego w regionie. Tylko wzajemna współpraca i wytężona praca może przynieść efekty. Konieczna jest szybka zmiana wizerunku gospodarczego Konina. To powinien być w kolejnych latach cel pracy Rady. I temu celowi się poświęćcie.

 

Migawki

Jan UrbańskiOdpowiedź Prezydenta na zapytania i wnioski złożone podczas L sesji Rady Miasta Konina, która odbyła się w dniu 25.06.2014r. Odpowiedzi dotyczą m.in. sprawy pobierania opłat administracyjnych od właścicieli prywatnych garaży na ul. Gajowej i niebezpiecznego wyjazdu z ul Wiechowicza w ulicę Chopina na osiedlu Zatorze.

Więcej…

zatokaPytania i wnioski które złożyłem w trakcie 50-tej  sesji Rady Miasta Konina w dniu 25.06.2014r. Dotyczą niebezpiecznego skrzyżowania ul. Wiechowicza z Chopina, skuteczności ważenia TIR-ów w Koninie, stosunków właścicielskich garaży przy ulicy Gajowej oraz kalkulacji kosztów wprowadzenia  bezpłatnego połączenia komunikacji miejskiej.

Więcej…
Delicious

Grafika losowa

013.jpg
feed-image Nasze wiadomości
Użytkowników:
4
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
2013764

Galeria Video