24.06.2009 Konkurs na biznesplan rozstrzygnięty

wojkowskaPomysł na prywatne przedszkole w Koninie zwyciężył w pierwszym konkursie na Najlepszy Biznesplan. Do konkursu napłynęło 13 projektów. Komisja oceniała m.in. ich innowacyjność i założenia marketingowe. Zdaniem specjalistów projekty nie były najlepiej przygotowane, dlatego postanowili nie przyznać drugiego i trzeciego miejsca.

 

Po kompleksowej ocenie biznesplanów najlepiej przygotowanym okazał się projekt na prywatne przedszkole. Jego autorką jest  Elżbieta Wójkowska, nauczycielką wychowania wczesnoszkolnego. Jak mówi, prywatne przedszkole miałoby zapewnić edukację dzieci na wysokim poziomie.

Zdaniem władz miasta prywatne przedszkole doskonale wpisuje się w plany miejskie. Autorka najlepszego biznesplanu otrzymała nagrody od organizatorów konkursu.

Przypominamy, że konkurs odbywał się pod patronatem Prezydenta Miasta Konina, a jego inicjatorem był Jan Urbański Radny Rady Miasta Konina. Ciężar organizacyjny wzięła na siebie Agencja Rozwoju Regionalnego, a współpracowały z nią następujące instytucje: Urząd Miejski w Koninie, Konińska Izba Gospodarcza, NOT, PUP. Sponsorami konkursu byli: KWB Konin S.A, BGŻ SA o/Konin oraz Biuro Rachunkowe "Tylman" Piotr Tylman.

wojkowska

źródło Konin.pl


You have no rights to post comments